Ga naar de inhoud

Fotoverslag Geef Tegengas!

In november krijgen de bijna 5 miljoen nertsen in Nederland hun mooie, dikke wintervachtje. En dat is de reden waarom al deze dieren in november worden vergast – voor hun vachtje. Bont voor Dieren voerde woensdag 25 november actie op de Dam tegen het doden van deze prachtige dieren voor een totaal overbodig modeproduct als bont.

Deze maand worden in Nederland bijna 5 miljoen nertsen vergast.

Uitleggen hoe kragen van wasbeerhondenbont worden gemaakt…

Persaandacht voor de nertsen. Leverde onder meer artikel in het Algemeen Dagblad op over het vergassen van nertsen.

Delen via:
blijf op de hoogte van het nieuws over en de campagnes tegen de bontindustrie

Kom in actie voor alle dieren die het slachtoffer zijn van de bontindustrie

0

dieren wereldwijd hebben jouw hulp nodig

HEB JE VRAGEN OVER DONEREN?

Is er iets niet duidelijk of wil je meer informatie? We zijn zowel via e-mail als telefonisch bereikbaar

Bekijk ook eens

26 februari 2025 - De Te Bont Politie opent de klopjacht op vintage bont! Steeds meer mensen dragen vintage jassen en mutsen van onder andere nerts en vos. Het idee
25 februari 2025 – De bontinzamelweken zitten erop! Met een busje hebben we het bont opgehaald dat de afgelopen weken is ingeleverd bij de bontvrije kringloopwinkels SKS Store en Wawollie.
11 februari 2025 - Wat wij het liefste doen is de straat opgaan om aandacht te vragen voor de dieren in de bontindustrie. Ons doel is om het publiek te