Ga naar de inhoud

Lush zet zich in voor Bont voor Dieren

Winkel voert actie voor nertsenfokverbod

Amsterdam – De winkels van Lush staan van 24 september tot en met 7 oktober in het teken van de campagne voor een wettelijk verbod op het fokken van nertsen. Lush verkoopt handgemaakte, diervriendelijke verzorgingsproducten. Voorbijgangers worden via de anti-bontetalages geïnformeerd over de campagne. Medewerkers halen in de winkels handtekeningen op voor een nertsenfokverbod. Dit alles om Bont voor Dieren te helpen eindelijk een eind te maken aan de bontfokkerij in Nederland! Hopelijk nemen veel andere bedrijven een voorbeeld aan dit geweldige initiatief.

Koop de Charity Pot en steun Bont voor Dieren
Vanaf 23 oktober verkoopt Lush bovendien de Charity Pot. Een body lotion waarvan de opbrengst wordt verdeeld tussen Bont voor Dieren en Monkey Business. Dat is dubbel genieten! De Charity Pot is terzijnertijd ook te koop via www.lush.nl.

Delen via:
blijf op de hoogte van het nieuws over en de campagnes tegen de bontindustrie

Kom in actie voor alle dieren die het slachtoffer zijn van de bontindustrie

0

dieren wereldwijd hebben jouw hulp nodig

HEB JE VRAGEN OVER DONEREN?

Is er iets niet duidelijk of wil je meer informatie? We zijn zowel via e-mail als telefonisch bereikbaar

Bekijk ook eens

26 februari 2025 - De Te Bont Politie opent de klopjacht op vintage bont! Steeds meer mensen dragen vintage jassen en mutsen van onder andere nerts en vos. Het idee
25 februari 2025 – De bontinzamelweken zitten erop! Met een busje hebben we het bont opgehaald dat de afgelopen weken is ingeleverd bij de bontvrije kringloopwinkels SKS Store en Wawollie.
11 februari 2025 - Wat wij het liefste doen is de straat opgaan om aandacht te vragen voor de dieren in de bontindustrie. Ons doel is om het publiek te