Ga naar de inhoud

Rod Stewart woedend op verkoper van zeehondenbont

De artiest Rod Stewart is woedend op een Canadese kledingwinkel die een foto van hem gebruikte om Canadees zeehondenbont te promoten. Deze week verscheen er een foto van de zanger op Twitter waarin hij poseert in een jas van zeehondenbont. In het bijschrift werd Stewart bedankt voor zijn steun aan de zeehondenindustrie. Al snel kwam er een storm van reacties op het bericht van Twitteraars die zijn openlijke steunbetuiging aan de gruwelijke zeehondenjacht bekritiseerden.

Rod Stewart Seal FurStewart was in St. John’s in het Canadese Newfoundland om een optreden te geven. Het bleek  op het eiland een stuk kouder te zijn dan de zanger en zijn entourage hadden verwacht. Een kledingwinkel in de buurt bleek bereid om de zanger een aantal truien te lenen voor zijn achtergrondzangeressen. Bij vertrek vroeg de winkelbediende of Stewart nog even in een jas van de winkel wilde poseren, waarna de verkoper de foto op Twitter plaatste. Steward laat via Twitter weten dat hij erin is geluisd door de winkelbediende:

‘Ik ben woedend dat een beeld van mij is gebruikt voor iets dat ik niet steun.’

Canadese zeehondenjachtDe wanhopige actie van de verkoper laat zien dat de Canadezen worstelen om hun zeehondenbont aan de man te brengen. Door steeds meer internationale handelsverboden is de marktwaarde van zeehondenproducten gekelderd en houdt de industrie zich amper nog staande. Helaas wordt de zeehondenjacht in leven gehouden door overheidssteun en worden er nog jaarlijks 10 duizenden zeehondenpups op brute wijze om het leven gebracht.

Bont voor Dieren zal actie blijven voeren totdat er wereldwijd een einde komt aan de zeehondenjacht. Ga naar Stop de Knuppels! om te kijken hoe je de zeehonden kan helpen!

 

 

Delen via:
blijf op de hoogte van het nieuws over en de campagnes tegen de bontindustrie

Kom in actie voor alle dieren die het slachtoffer zijn van de bontindustrie

0

dieren wereldwijd hebben jouw hulp nodig

HEB JE VRAGEN OVER DONEREN?

Is er iets niet duidelijk of wil je meer informatie? We zijn zowel via e-mail als telefonisch bereikbaar

Bekijk ook eens

11 februari 2025 - Wat wij het liefste doen is de straat opgaan om aandacht te vragen voor de dieren in de bontindustrie. Ons doel is om het publiek te
06 februari 2025 - Meer dan 330 dieren zijn onlangs gered uit een bont- en urinefokkerij in Ohio. De dieren op de fokkerij leefden onder verschrikkelijke omstandigheden. Hun situatie verslechterde
28 januari 2025 - Onlangs heeft de Zweedse regering bevestigd dat 16 miljoen euro steun wordt gegeven aan nertsenfokkerijen die hun deuren vóór juni 2025 sluiten. De verwachting is dat