Ga naar de inhoud

Stuur nu een protestmail tegen de zeehondenjacht

Deze maand gaat hij weer van start, de Canadese zeehondenjacht. Tienduizenden jonge zeehonden zullen op het ijs doodgeknuppeld worden. De jagers nemen de vachten mee, de resten van zeehonden laten ze achter op het bebloede ijs.

Niemand wil dit meer. Niet voor niets hebben al 35 landen importverboden ingesteld waardoor de markt voor het bont vrijwel geheel is opgedroogd. De jacht is niet meer winstgevend en moet zelfs gesubsidieerd worden door de Canadese overheid. Deze zinloze jacht moet nú stoppen!

Toch heeft Canada nog niet de laatste stap gezet en deze gruwelijk jacht beëindigd. Help jij mee deze jacht te stoppen?

Stuur nu een protestmail naar premier Justin Trudeau en minister van visserij Dominic LeBlanc en laat hen weten dat de jacht op onschuldige zeehonden niet meer van deze tijd is.

 

Delen via:
blijf op de hoogte van het nieuws over en de campagnes tegen de bontindustrie

Kom in actie voor alle dieren die het slachtoffer zijn van de bontindustrie

0

dieren wereldwijd hebben jouw hulp nodig

HEB JE VRAGEN OVER DONEREN?

Is er iets niet duidelijk of wil je meer informatie? We zijn zowel via e-mail als telefonisch bereikbaar

Bekijk ook eens

29 april 2025 - Sinds 2023 is de bontproductie in België verboden. Maar zolang bont net als in Nederland nog in de winkels ligt, blijft er vraag — en dus
9 april 2025 - De jaarlijkse commerciële zeehondenjacht in Canada is in volle gang. Terwijl je dit leest worden 25.000 tot 40.000 jonge zeehonden – vaak nog maar enkele weken
3 april 2025 - Vorig jaar beroofden jagers in Canada 31.764 weerloze zeehondenpups van hun pas begonnen leven. Vandaag informeren we je met pijn in ons hart dat deze gruwelijke